»

PG linkovi

Vrijeme/prognoze (forum)

Vrijeme/prognoze

Logo
Sada je: čet 16 srp, 2020 14:27.

Time zone: Europe/Zagreb [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Državno prvenstvo u preletima za 2020.
PostPostano: uto 11 vel, 2020 11:23 
Offline     DHV 2

Član od: uto 25 kol, 2009 17:40
Dao Palac gore: : 431 / Palac dolje: : 1
Dobio Palac gore: : 538 / Palac dolje: : 2
Pozdrav svima,

sukladno kalendaru koji je objavio Ratko stavljam link na stranicu Hr državnog prvenstva u preletima za 2020..

Glavni organizator su kolege iz DJP Lintvar a protokol za državno je u organizaciji PJK Zagreb.

Podsjećam pilote da su dužni obaviti sportske liječničke preglede (vrijede 6 mjeseci), produljiti natjecateljske dozvole i sve ostalo navedeno u raspisu na linku:

https://comps.sffa.org/en/event/lisca-o ... ships-2020

Vidimo se na Lisci Open 2020.

Lp

B.

1 Palac gore: : toni    
Vrh

Naslov: Re: Državno prvenstvo u preletima za 2020.
PostPostano: sub 27 lip, 2020 11:26 
Offline     DHV 3

Član od: uto 25 kol, 2009 8:35
Dao Palac gore: : 1428 / Palac dolje: : 13
Dobio Palac gore: : 4982 / Palac dolje: : 21
rage kolege,

teška srca i umorna duha pišem ovo. Zbog nove COVID situacije, uvođenje mjera samoizolacije za osobe koje dolaze iz zemalja među kojima je i Republika Srbija, bez obzira na državljanstvo, planirani direktor utrke Željko Ovuka neće moći biti to, odnosno morao bi u 14 dnevnu izloaciju. Posljednih dana sam razgovarao s nekoiko potencijalnih kandidata i nisam pronašao adekvatnu zamjenu.

Druga otežavajuća okolnost su mjere koje uvodi Krizni stožer Civilne zaštite grada Buzeta i Istarske županije. To nas obavezuje na mjerenje temperature natjecateljima svakog dana, držanje distance (briefing, prijave, predaja trackera, na poletištu...), obavezno nošenje maske i dezificijens pri transportu, zaštita pomagača na startu, vozača (maske, distanca i rukavice), nemogućnost održavanja briefinga u zatvorenom, fizička zaštita scorera i dezinficiranje trackera i uređaja...

Bojim se da kao organizator, Zrakoplovni klub Fenis, nismo u stanju ispoštivati sve naložene mjere, stoga moram otkazati ovo natjecanje i pričekati bolja vremena.

Srdačan pozdrav,
Antoni Buljan

1 Palac gore: : Mornar    
Vrh

PostPostano: sub 27 lip, 2020 12:30 
Offline     DHV 2-3

Član od: sri 14 lis, 2009 8:20
Dao Palac gore: : 55 / Palac dolje: : 13
Dobio Palac gore: : 383 / Palac dolje: : 59
badel je napisao/la:
stoga moram otkazati ovo natjecanje i pričekati bolja vremena.

OK .. kaj je sa uplačenim kotizacijama i predplačilom... a se ta vrne takmičarima??

LP Siniša

Vrh

PostPostano: pon 29 lip, 2020 17:10 
Offline     DHV 3

Sinisa T. je napisao/la:
badel je napisao/la:
stoga moram otkazati ovo natjecanje i pričekati bolja vremena.

OK .. kaj je sa uplačenim kotizacijama i predplačilom... a se ta vrne takmičarima??

Vjerujem Siniša da si dobio generički e-mail s Airtribune platforme, ali ako slučajno nisi vidio evo i ovdje obavjest:

Citat:
Dragi piloti,

od natjecanja nismo odustali i pokušat ćemo ga organizirati u rujnu. Uplaćene kotizacije će vrijediti za novi termin natjecanja.

Obzirom da ste uplatili 150 kn predkotizacije rado bismo Vam ponudili 2 opcije:

1. kotizacija ostaje za novi termin natjecanja ili
2. poslat ćemo vam majicu na adresu koju dostavite. Molimo pošaljite adresu za dostavu majice.

Vaš izbor pošaljite na e-mail adresu: istraopen2020@gmail.com

Srdačan pozdrav,
Antoni Buljan

Vrh

PostPostano: uto 30 lip, 2020 8:28 
Offline     DHV 2-3

Pozdravljen Toni,

dobio generičko elektronsku poštu... ajde barem nešto radi kako treba...no ne mogu razumjeti da vi ko organizator DP niste u stanju osigurati osnovne mjere da zaštitite zdravlje takmičara. FAI je na svojim stranicama več pred par mjeseci dao osnovne upute za organizatore takmičenja koja se baš ne razlikuju od mjera koje vam je dao krizni stožer Buzeta, a vi ih definirate kot "otežavajuče okolnosti".

Več od same objave za tekmu vama se dešavaju propusti... prvo se tekma prestavlja za jedan dan zbog IZBORA ... ajd politika, potom imamo dvojnu prijavu, tekma se organizira kar u dvije županije... "National competition in cross country flying will be held in Buzet (Istria), and Tribalj Croatia" ...Istarska i Primorsko goranska, a krizni štabovi nemaju pojma o tome. Za startni teren se navodi start na Šušnjevici.. park prirode Učka brez suglasnosti i dozvole uprave parka prirode... na uradnom FAI kalendaru nema podataka za vašu tekmu iako me Profa uvjerava da je sve uplačeno. Našlo bi se toga još ...

I na kraju priznanje organizatora "Bojim se da kao organizator, Zrakoplovni klub Fenis, nismo u stanju ispoštivati sve naložene mjere, stoga moram otkazati ovo natjecanje..." po domače rečeno organizator NESPOSOBAN organizirati tekmo..

Dugo sam u tom sportu, na puno tekmi sam sudjelovao što kot takmičar što kot organizator, a žao to je prvi primjer da organizator na ovakav način otkazuje takmičenje.

Za finale pa še dopis:
"Obzirom da ste uplatili 150 kn predkotizacije rado bismo Vam ponudili 2 opcije:

1. kotizacija ostaje za novi termin natjecanja ili
2. poslat ćemo vam majicu na adresu koju dostavite. Molimo pošaljite adresu za dostavu majice."

pa ti sada izaberi, a o kakvoj ispriki organizatora ništa...

Svi mi prijavljeni takmičari kot prvo smo si morali osigurati slobodne dane, osigurati smještaj, plačati osiguranje, FAI ... sam znaš da je kotizacija na tekmi samo jedan od stroška tekme.

Pošteno bi bilo od vas da se kao organizator prvo ispričate takmičarima, vratite uplačene stroške kotizacije i predkotizacije, a kao znak dobre volje pošaljete na naslove takmičara majce kad ste ih več pripravili i vjeruj mi ne bi bili prvi jer to sam že doživio.

Potom pa sve iz početka, urihtajte papirologiju, osigurajte sigurne uvjete za održavanje tekme, raspišite nov termin pa ako nekom odgovara novi termin nek se prijavi i izvrši uplatu.

Eto toliko. Lep pozdrav.
Siniša

3 Palac dolje: : _Kex_, hrvoje87, Veliki
Vrh

PostPostano: sri 01 srp, 2020 15:50 
Offline     DHV 2-3

Član od: uto 01 ruj, 2009 9:34
Dao Palac gore: : 617 / Palac dolje: : 2
Dobio Palac gore: : 391 / Palac dolje: : 3
majko moja...

Vrh

PostPostano: pon 06 srp, 2020 14:17 
Offline     DHV 2-3

Pozdrav organizatoru,

očito se je organizator odlučio ne javljati na e-mail poštu, niti reagirati na moj post na forumu...

izgleda da je Antonu ponestalo aktivnog štiva u knjižnici jer očito bez zbirke Badelovih knjižnih djela nema dovoljno inspiracije za napisat odgovor ali bog ne dao ispriku takmičarima koje je nategnuo otkazivanjem DP zaradi NESPOSOBNOSTI..
"nismo u stanju ispoštivati sve naložene mjere, stoga moram otkazati ovo natjecanje..."

Vse te mjere, a i ostale upute za organizatore takmičenja FAI je objavio na svojim web stranama... no organizator koji se je očito prihvatio organizacije sa figom u žepu, nije uzeo t.j. imao vremena da to pročita... očito te knjige nisu u njegovoj čitaonici..

Nadam se da če na sve to reagirati HZS te kazniti organizatora za takvo neodgovorno ponašanje.

Kako je takmičenje prestavljeno na novi termin, rujan brez navedenih datuma... ovim putem tražim, zahtjevam od organizatora da mi na moj račun uplati uplačenu predkotizaciju, a meni prepusti da se po objavi novog termina odlučim za ponovnu prijavu...

Za moj predhodno napisan post dobio sam tri palca dolje... za ovaj očekujem još koji.. no mislim da bi sve te palce dol morao dobiti organizator, a ne ja koji je iznio nedostatke organizatora pri organizaciji DP

LP Siniša

Vrh

PostPostano: uto 07 srp, 2020 10:38 
Offline     DHV 3

Pozdravljeni godpod Trputec,

Sinisa T. je napisao/la:

Pošteno bi bilo od vas da se kao organizator prvo ispričate takmičarima, vratite uplačene stroške kotizacije i predkotizacije, a kao znak dobre volje pošaljete na naslove takmičara majce kad ste ih več pripravili i vjeruj mi ne bi bili prvi jer to sam že doživio.

Potom pa sve iz početka, urihtajte papirologiju, osigurajte sigurne uvjete za održavanje tekme, raspišite nov termin pa ako nekom odgovara novi termin nek se prijavi i izvrši uplatu.

V svojih prošnjah ste pozabili napisati da Vam se tudi žveče in lulček.

Lep pozdrav,
Antoni Buljan

1 Palac dolje: : jrabic
Vrh

PostPostano: uto 07 srp, 2020 11:50 
Offline     DHV 2-3

Pozdravljen Toni,

nesramnost in arogantnost tvog odgovora je samo dokaz da nisi dorastao da budeš organizator bilo kakvog takmičenja a najmanje DP. Za svakog organizatora je takmičar taj koji mu u blagajnu prinaša denar, prenosi dobre informacije o organizatoru drugim takmičarima... a ne takmičar kojeg češ nategnuti, vređati...

Kao što sam napisao, nadam se da če ustrezne komisije u HZS reagirati ....

Hvala za povrat moje pretkotizacije... promjenu moga statusa na listi prijavljenih takmičara.. kakvu ispriku od tebe je itak iluzorno pričekovati...

LP Siniša

p.s. zavo sam te po telefonu da ti to osobno kažem no izgleda da si zaposlen čitanjem literature... pa nazdravlje..

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 

Time zone: Europe/Zagreb [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: