marko je napisao/la:
K vragu!!!!
Zbog ovakvih filmova sam se i navukao na letenje.
Dovoljno je da pomisliš kako je to ZAISTA izgledalo. (Nažalost (ili na sreću) godine ti ne dozvoljavaju da imaš objektivan pogled)
Naime,
4 (četiri) babe na hrpi!!!
Pa zar misliš da su onoliko puta stajali pored ceste radi snimanja. Moš mislit!
Prvo se jednoj piški, a lijepo je rečeno da nema stajanja dok se ne prijeđe ovo govno od pustinje jer će nam klima riknut. Normalno, prođe 5 km i puštaj vruć zrak unutra. Naravno, treba pronać i žbun usred pustinje. E, sad je drugoj vruće, pa se skinula da se malo sunča dok prva piški. E, ona treća baš sad mora osušit veš, jer ima dosta vremena dok se ova druga sunča. To što je prva završila sa piškenjem, nema veze jer joj je sad dosadno i malo bi vozila kamion. Ekipa logističara i snimatelja, očigledno muška, iznervirana vrućinom i šarafljenjem po klimi iznervirano daje babi vilan u ruke. Naravno, sad tek slijedi problem. E, ja bih baš sad malo gledala one ruševine. E, daj da slikam ove male slatke crnce. E, ja bih jahala na devi, pa nemreš s motorom na leđima; pa kaj, nedam mi se sad skidat to čudo. E, daj ubij onu odvratnu bubetinu, ući će mi u majicu. 20 km dalje opet zgodno zaustavljanje. Zviiiiiz u trgovinu - to što nema što da se kupi usred nedođije, opet, nema veze. Za to vrijeme ekipa ima vremena ispuhavat pijesak iz kamera i vlastitih guzica. Putovanje bi trajalo godinama da, srećom, oprema, mahom privatna, ipak na kraju nije riknula na ponovno oduševljenje muškog dijela i - snimilo se što se snimilo.
Epilog
Bilo nam je krasno, letjele smo iznad predivnih pješčanih brežuljaka koje domaći nazivaju dinama. Ono, vidjele smo ogavne bubetine i jahali smo na devama. Bio je i jedan magarac, pa smo se baš nasmijale, hi, hi, hi, kužiš. U lokalnom dućkasu ima, ono, super jeftinih krpica, ali nema broja, bed. Sunce je, ono, predivno i kad se skineš nije tak vruće, a pocrniš za čas, ono, totalno. Kad bi nam postalo jako vruće (dečki nam nisu dali da palimo klimu dok je neka od nas morala na piškenje, moroni), onda smo išle odletit 2-3 minute da se malo rashladimo, a dečki su nam pripremili motore, pakirali krila i sve. Dečki, ono, fakat, uopće nisu bili zabavni. Stalno su nešto prčkali po motorima i kukali zbog kamera i pijeska u glupim lagerima, a baš je ispo krasan film. Na kraju su ispali super jer su nam dali da kao glazbena podloga bude Šakira, mrak.
Trebam li opoisivati muško viđenje ovog predivnog izleta?
Ništa na ovom svijetu nije onako kako se čini na prvi pogled.