»

PG linkovi

Vrijeme/prognoze (forum)

Vrijeme/prognoze

Logo
Sada je: sub 24 kol, 2019 18:32.

Time zone: Europe/Zagreb [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 78 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: dnevnik jednog blogera sa balkanskog državnog prvenstva
PostPostano: uto 29 srp, 2014 22:47 
Offline     DHV 2-3

Član od: pet 28 kol, 2009 10:53
Dao Palac gore: : 494 / Palac dolje: : 8
Dobio Palac gore: : 1284 / Palac dolje: : 11
Naravno, da ne zaboravim sve čestitke Boškoviću za 12. mj. (neslužbeno, za sad). Bilo ga je lijepo pratit na live, pogotovo onaj zadnji pokušaj da nabere neki prdac nakon T1. Ne znam kako ste sad organizirani, al jednog člana ekipe bi svakako trebalo imat u logistici za live praćenje, obzirom na more korisnih informacija koje pruža, a pogotovu taktike protivnika (barem u ovakvim uvjetima kao danas). Pozdrav svima, Zoki znaš ti dobro kako se treba pripremiti za sutra.

Sad izašlo, poluslužbeno, Z.B. 15. Bravo.

ps

jel vas Trpko časti "zlatnom malinom"? Nema to veze s hladnjakom ...

srk, srk, svima

http://www.knjigovodstveni-programi.hr
http://www.kronwin.hr
http://www.opz-stat-1.kronwin.hr/
http://www.hub.kronwin.hr/
http://www.dbasewinner.eu

Vrh

PostPostano: sri 30 srp, 2014 5:53 
Offline     DHV 2-3

Član od: pon 31 kol, 2009 10:31
Dao Palac gore: : 324 / Palac dolje: : 9
Dobio Palac gore: : 1810 / Palac dolje: : 7
Pa kažem ja da je Zoki u svom Disneylendu - uspjeh je zajamčen!

Vrh

PostPostano: sri 30 srp, 2014 9:56 
Offline     DHV 2-3

ha, evo prilike za nove legendarne fotke : We offer all pilots to go to Josanicka banja swimming pool. Entrance for pilots is free. Buses will start at 11.00 return to Kopaonik at 17.00.

2 Palac gore: : Damjancic, toni    
Vrh

PostPostano: sri 30 srp, 2014 10:13 
Offline     DHV 2-3

Član od: pet 28 kol, 2009 10:03
Dao Palac gore: : 706 / Palac dolje: : 2
Dobio Palac gore: : 912 / Palac dolje: : 6
Da Da čini mi se da će tih legendarnih slikica biti više s obzirom kakvo se vrijeme očekuje do kraja natjecanja, možda vidimo i koji novi par. :-D :-D :-D

Vrh

PostPostano: sri 30 srp, 2014 11:34 
Offline     DHV 1-2

Član od: pet 28 kol, 2009 1:58
Dao Palac gore: : 621 / Palac dolje: : 10
Dobio Palac gore: : 498 / Palac dolje: : 3
Ako nekog zanimaju i rezultati:

http://airtribune.com/shbihs/results/task_1/day/overall

Srk, srk svima!!!
Nekima srk i čekić. :-D

1 Palac gore: : rudar    
Vrh

PostPostano: sri 30 srp, 2014 12:53 
Offline     DHV 2

Član od: pet 28 kol, 2009 11:49
Dao Palac gore: : 1381 / Palac dolje: : 14
Dobio Palac gore: : 282 / Palac dolje: : 3
Nikad bolji rezultati na RH državnom , svi su odlični i među prvi deset :Yahoo!:

3 Palac gore: : Damjancic, profa, Vulkanizer    
Vrh

PostPostano: sri 30 srp, 2014 19:42 
Offline     DHV 2-3

Član od: sri 14 lis, 2009 8:20
Dao Palac gore: : 54 / Palac dolje: : 13
Dobio Palac gore: : 383 / Palac dolje: : 56
nakon malina eto dugo ocekivanih fotki sa bazena. slika prva - jakuzi ...mehurici, slika druga - bazen, slika treca pusice samo za Boxa :-D

slika

5 Palac gore: : dr zdravko, gburazer, isantek, McB, vedran_zgela    
Vrh

PostPostano: sri 30 srp, 2014 19:47 
Offline     DHV 3

Član od: uto 25 kol, 2009 8:35
Dao Palac gore: : 1407 / Palac dolje: : 13
Dobio Palac gore: : 4689 / Palac dolje: : 20
Dan 4.1.
Poštovani i vrli te vjerni štioci, primite moju duboku ispriku što vam se nisam javio prethodnog dana, zauzet te uposlen bijah.

Naime, održavaše se utrka. Svaka navjerice padne i sumnje nas obuzeše, kad rekoše da se ide na START! Kako sad, ovako iznenada?! A srk, dva? Jošte ne izgovjahu kad nađosmo se u kombijima. Start, utrka, oprema, širenje krila, pripasivanje instrumenata na kokpit od Sup'aira s rezervom extra što mi posudi Gugi jerbo sam svoj zaboravio u Zagrebu, namještanje sjedala za isti onaj Sup'airov kokpit (malo duck tapea na ručicu rezerve i neće se ona meni nenadano otvarat), logiranje na airtribune sa androidinim telefonom, foto-aparat u desni džep pošto mi je GoPro ostao u zagrebu u onom istom kokpitu, suhe smokve u lijevi džep za nadoknadu silne izgubljene energije tokom leta, štelanje stanice na podesnu frekvenciju što mi Zoki posudi, odmjeravanje balasta, proba crijevca za bidon, pljuckanje tople vode iz iste, odlazak do obližnjeg žbuna, briefing, točkam točke u instrumente (čak 3) što mi razni dobri ljudi posudiše jerbo sam svoje zaboravio u Zagrebu, smazivanje sendviča od lunch paketa i ispijanje soka od kajsije na slamčicu (prvi put od osnovne škole), mazanje kremom protiv sunčanja, oblačim se, pazim da obučem suhi mikroflis kao first layer, guram nogavice od hlača u čarape te sve prevlačim tajicama da mi ništa ne ometa putanju speeda, zatežem zateznice na tenisicama i spremam ih u posebno dizajnirani džepić na vrhu jezika istih kako bi imao maksimalnu ergonomiju na stopalima pri gaženju speed bara, brišem sunčane naočale, stavljam potkapu, kacigu, navlačim rukavice, stojim na startu, provjeravam 5 kontrolnih točaka, u zraku sam, nabirem se, nabirem se, nabirem se qratz! Niži sam nego što je start. Tražim termiku gdje je nitko ne traži, meni izgleda dobro, ali buba. Jug me gura u neku surdulicu. Tamo bar ne gubim i ne šora me jako. Instrumenti pokazuju različito. Ma kako različito majčicu vam miliu?! Hrgin compeo + pokazuje na jug za startni cilindar. Zokijev Garmin 76 pokazuje na sjever, a i ja sam na karti vidio da moramo na sjever. Ono govno od androidnog telefona (neću reći marku namjerno da ih ne reklamiram, jer svaka je reklama reklama, dobra ili loša, ali mogu reći da je to bio uređaj od renomiranog proizvođača) se na suncu uopće ne vidi, a i nekako sam ga ugurao između compea i Garmina tako da ovi sad još i sjenu bacju na nj. Pokrijem ga rukama i napravim tako sjenu, pa škiljeći na jedno oko (ne nosim dioptijske naočale kad letim, ali nije daleko niti to vrijeme kad ću pred start uz sve nabrojano još i dvoje naočale briistati) gledam što on kaže. Ma ništa, nešto između, ni jug ni sjever. Nabijem i tehniku i mene. U stvari ne znam da li je to strelica za vjetar ili smijer, jer XCtrack koristim prvi put. Kome da vjerujem? Neki su otišli na sjever, Garmin kaže na sjever, idi na sjever konju. Prvo svi idu tamo, drugo Garmin nikad nije izdao u zadnjih 15 godina.

35 minuta kasnije, od ruba cilindra, koji sam nabadao gledajuću u compeo i Gramina istodobno, nalazim se nad nekim jarkom. Dolje je potok. Dolje je i cesta. Dolje ima livada. Neću dolje, neću dolje, daj me razvali, opali mi pola krila, daj dizanje, daj, daj me NABIJ! U brišućem letu pozdravljam kolege Slovence koji se pakirahu na livadi, a ta je sva mirišala po menti/metvici/nani kad sam izglisirao sjedalom kroz travu. Divno. Svaki let je uspješan ako se uspješno i kontrolirano poleti i sleti. Bar sam u dobrom društvu i krasnom okružju. Onda sam proveo još 3 h u tom istom okružju, pod suncem, jer se otvorilo, u zraku natopljenom vlagom iz zemlje, koju je pumpalo sunce, uz potkok koji je davao osvježenje i rojeve komaraca, pa opet u visoku travu pod kakav takav hlad, gdje smo se počeli družiti s mravima. Premještali smo se za oskudnim sjenama kao oni psi u Himalaji kad se poslažu u sjenu molitvenog stupa. Zove Jasna da je u cilju i da pije hmeljno osvježenje. Zovem Zokija, on kaže da je stigao na Kopaonik i da je u Exitu i da pije hmeljasti napitak. Molim ih da gutljaju u slušalicu da bar jednim osjetom osjetim to. Nema prijevoza. Gubim svaku nadu da ću uskoro nešto srknuti. Obuzima me tjeskoba. Započinjemo razgovor o kanibalizmu i zaključujemo Slovenci i Mario i ja da je najpogodniji za hranu TomažToplak jer se već duže namače u potoku. Najveseliji trnutak u beznadnoj situaciji je bilo pojavljivanje Aljaža Valiča kako korača cestom prema nama. Slovenske kolege su ga razdragano dočekale i bijahu više nego veseli što je i on s njima na zemlji. Došao je prijevoz. Stali smo na raskršću pa u prodavnicu. Uzeli smo kako tko, neko Jelena, neko Tuborga, neko Nikšićki slad. Tekućina je evaporirala kroz jednjak i ždrijelo ne stigavši u želudac. Vjerojatno je prošla uz gušterači i slezenu. Ne morate biti zbunjeni, bit će prilike da objasnim razlog spominjanja potonja 2 organa.

15 Palac gore: : ALEAHIM, Boro, Damjancic, dr zdravko, gburazer, hrvoje.vt, isantek, MadMax, McB, Robert, Roman Lavriv, Toomy, vedran_zgela, zlatko2508, Šokre    
Vrh

PostPostano: sri 30 srp, 2014 20:36 
Offline     DHV 2

Član od: uto 25 kol, 2009 8:40
Dao Palac gore: : 401 / Palac dolje: : 0
Dobio Palac gore: : 435 / Palac dolje: : 1
Sinisa T. je napisao/la:
nakon malina eto dugo ocekivanih fotki sa bazena. slika prva - jakuzi ...mehurici, slika druga - bazen, slika treca pusice samo za Boxa :-D

slika

http://www.youtube.com/watch?v=ZEeUitEhonQ

Vrh

PostPostano: sri 30 srp, 2014 21:55 
Offline     DHV 2-3

Dežurni forumaški paparazzi su se potrudili, pa nam poslali ekskluzivu iz Jošaničke Banje :

slika

2 Palac gore: : Franco, Zoki    
Vrh

PostPostano: sri 30 srp, 2014 23:14 
Offline     DHV 2-3

Baš sam htio reći; k'o dva oderana tuljana bezkrznaša.
Jel koristite neko otapalo ili ste prirodno tako podmlađeni? Koliko se ja sjećam bili ste 60 god stariji na prošlom prvenstvu. Ove maline su pravo čudo - a ja, kreten, derem po konoplji.

2 Palac gore: : gburazer, rudar    
Vrh

PostPostano: čet 31 srp, 2014 0:24 
Offline     DHV 2-3

Član od: pon 31 kol, 2009 11:37
Dao Palac gore: : 31 / Palac dolje: : 0
Dobio Palac gore: : 315 / Palac dolje: : 1
Holly shit.. mora da vas je po noci nesto gadno pogodilo.. Jel ima neko link radara koji pokriva DP ?

Vrh

PostPostano: čet 31 srp, 2014 7:43 
Offline     DHV 3

Dan 4.2

Došao sam u štab, predao GPS i uskočio u Exit. Ponovno zvuk evaporacije. Na utrku sam potpuno već zaboravio. Ionako je utrka rijetka pojava koja zadesi tu i tamo. Onda smo se preselili 3 bašte dalje u restoran Alo, alo. Dunja, šljiva, Ždrepčeva krv, teleća čorba, plata za dvoje x 2, ljute papričice i šopska. Dunja, dunja, dunja, dunja, možda i koja više. Manje sigurno nije. Ždrepčeva litra zdravlja od Marlya. Nailaze Slovenci i veselo nas pozdravljaju, naglašavaju kako poštuju one koji svaki dan nekoga iz slovenskog korpusa uspiju opustiti do kraja. Danas je na redu Marly. Odlazimo u apartman. Slušamo glazbu, nazdravlja se uz srk i ćepić, netko Jelena, netko knjaza i Smederevku, neko Tugu za jug. Sve je više srkanja, a sve manje ćepića na bocama. Odlučim kolege počastiti bogatom porcijom vitamina i zdravlja. Prihvatim se noža i očistim jedan srednji ananas, nasjeckam ga na veličinu koja se lako unosi u usta. Potom narežem pomoranče, 3. Završim vitaminsku voćnu bombu sa lubenicom, pola iste. Sve ubacim u jednu rajnglu te dodam aromatičnog napitka od borovnice, a potom sve prelijem Tugom za jug. Dok sam sve skupa miješao da se prožme, priskoči mi Sale i doda još pola boce aromatičnog napitka od borovnice. Sad je voćna salata dobila zbilja jednu jaču notu tog aromatičnog napitka od bobićastog tamnog voća. Pomislim, pa voće i voće se slažu, bilo u krutom ili tekućem stanju. Čak se i povrće kao lubenica lijepo stapa u ovaj zdravi koktel. Onda smo se svi mi zajedno stopili. Marly je za dlaku izbjegao konak kod nas. Srećom pa je imao pratnju u vidu bolničarke i Hrgine njegovateljice.

4 Palac gore: : gburazer, hrvoje.vt, McB, vedran_zgela    
Vrh

PostPostano: čet 31 srp, 2014 8:26 
Offline     DHV 3

Dan 5.1

Dan nakon Velikog dana UTRKE svi smo još pod dojmovima. Priča se o tome kako je tko vrtio one nule na onoj tamo nekoj čuki i kako je majstorski uletio u startni cilindar baš na vrijeme, jer da je trebalo još malo vriti ne bi uhvatio start. Natjecateljska situacija je vrlo napeta. Bodovne razlike su izuzetno male i svih 114 natjecatelja nalaze se između 48 i 592 boda. Nevjerojatna je gužva na tablici. Kladioničari lude, jer je teško izračunati koificijente na nove utrke.

Rano smo saznali da neće biti ništa od današnje utrke. Organizator nudi transport i kupanje u Jošaničkoj Banji. Ne smijemo se opustiti, moramo nastaviti u natjecateljskom ritmu. Preskočit ćemo hedonizam i zajedničko kupanje sa Jožetom i Trpkom. Moramo smisliti rezervni plan i dan začiniti pripremama kako nam kondicija ne bi opala. Okuplja se društvo u Exitu, a gdje drugdje. Samo se čuje pokoji srk. Letovci su za hodanje po brdima. Slovenci su isto za ovakav vid održavanja natjecateljske kondicije. Dogovor pada da u 10:30 h krenemo put planina. U 10:36 h smo okupljeni svi, još samo da Zoki kupi super sportski ruksak kako bi bolje planinario. Sa sobom nosimo vrlo malo stvari da nas ne opterete, a Saša je preuzeo ulogu logističara koji će dovesti potrebno osvježenje na dogovoreno mjesto (Orlove Stene, sad mogu spomenuti ovaj toponim koji smo krili od konkurencije) po završetku treninga (imali smo suhi trening, a to znači da smo hodali na suho).

Na prvi uspon kopaoničkim vrletima smo krenuli u sastavu Ivana, Jasna, Erzo, Zoki, Ivica, Marko i ja. Saša nas je ganutljivo ispratio mašući maramicom te poželjevši nam sretan i uspješan trening dok će on mirno i strpljivo čekati u bazi na naš poziv, bilo upomoć ili da krene s logistikom. Početni cilj je bio glasoviti Pančićev vrh na koji se ne može, jer je gore velika vojna baza. Odovuda Srbi promatraju svoje drage komšije Kosovare kako se bave svojim svakodnevnim poslovima na Kosovu i Metohiji te motre da im se nešto loše ne dogodi. Radi sigurnosti planinara, pješaka, skijaša, letača, zalutalih ljubavnika, znatiželjnika i inih drugih, vojska RSrb je ogradila prostor Pančićevog vrha visokom ogradom, da se, nedajBože, netko ne poklizne i padne u Kosovo. Zanimljiva priča kruži ovim prostorom kako su tamo još 1974. godine u doba najveće ljubavi između naših naroda i narodnosti Srbi nesebično darovali Kosovu jednu dolinu i nešto srpskih sela te to područje pripojili Autonomnoj pokrajini Kosovo kako bi komšije Kosovari dobili još malo Srba uz sjevernu granicu. Eto, niti 40 godina kasnije, Pančićev vrh dobio je jednu posebnu turističku značajku u vidu neprekidne vojne pozornosti.

Zadnja izmjena: toni; čet 31 srp, 2014 16:41; ukupno mijenjano 1 put/a.

6 Palac gore: : hrvoje.vt, MadMax, marin, McB, vedran_zgela, Šokre    
Vrh

PostPostano: čet 31 srp, 2014 10:00 
Offline     DHV 2-3

Yebo vas bazen i zhakuzzi.. nisam zaspo do pol 2 od straha da cu sanjat da sam zapeo u bazenu sa istarskim tuljanima :morning:

1 Palac gore: : josipc    
Vrh

PostPostano: čet 31 srp, 2014 10:04 
Offline     DHV 2-3

Bjdvej Tony.. S5 bi trebao imat odličan ekran i XC track bi se trebao fino vidjet. Samo kokpito mora biti nagnut prema tebi, a ne nosom u oblake. Ja na cigli tipa CORE sa običnim LCDomTFTom imam prilično dobar pregled XC TRacka, čak i topo karte.
Naravno ako letite ispod mlogo bijelih i sivih oblaka, to ne pomaže definitivno..

Vrh

PostPostano: čet 31 srp, 2014 10:08 
Offline     DHV 1-2

Član od: pet 28 kol, 2009 1:58
Dao Palac gore: : 621 / Palac dolje: : 10
Dobio Palac gore: : 498 / Palac dolje: : 3
Pa vidiš da ne lete uopće! :fool:

Vrh

PostPostano: čet 31 srp, 2014 11:41 
Offline     DHV 2-3

Šokre je napisao/la:
Pa vidiš da ne lete uopće! :fool:

Lete oni, lete, svaki dan!

2 Palac gore: : marin, profa    
Vrh

PostPostano: čet 31 srp, 2014 16:08 
Offline     DHV 2-3

Član od: sri 14 lis, 2009 8:20
Dao Palac gore: : 54 / Palac dolje: : 13
Dobio Palac gore: : 383 / Palac dolje: : 56
slika
:lol:

11 Palac gore: : dr zdravko, gburazer, isantek, marin, McB, miha, Roman Lavriv, toni, vedran_zgela, Zoki, zoli    
Vrh

PostPostano: čet 31 srp, 2014 16:49 
Offline     DHV 3

Dan 5.2

Na vrhu smo susreli skupinu sportskih natjecatelja Slovenaca. Trčali su uzbrdo. Onda su na vrhu pokazivali u pravcu rodne grude. Valjda ih nostalgija fata u melanholičnom raspoloženju. S Pančićevog vrha spustili smo se u podnožje Karamanovog grebena, pa se uspeli na njega. Tu smo susreli drugu skupinu sportskih natjecatelja Slovenaca koja je hodala. Nisu bili tako oznojeni i uspuhani kao oni prvi, pa smo zaključili da je ovo druga jakosna skupina slovenskog korpusa. Na vrhu uspona smo se uvalili u borovnice, sjedeći smo brali i jeli. To nam je dalo dodatnu snagu da izdržimo do prvog logističkog štaba. Na vrhu Karamanovog grebena smo susreli i treću sportsku natjecateljsku slovensku skupinu. Oni su bili motorizirani na nekim džipićima/buggy vozilima. Zaključili smo da su oni najmanje motivirani za treninge. Dotrčali smo Saletu u naručje našavši se uz jednu neobičnu građevinu. Čardak niti na zemlji niti na nebu. To može da bude samo na Kopaoniku. Zbilja izgleda nadrealno. Nikad korišteno. Erzo je primjetio neke vještičije oznake na tom čardaku. Sale nas je napojio. Počela je kiša. Jasna je odtabanala na obližnji vrh Jaram dok smo se mi krijepili srkajući. Jasna je bila mokra, kao i druge dvije beračice borovnica. Dotrčavaju i Letovci. Neki brže, neki sporije. Zoki Korpar ima super kabanicu koja štiti od kiše, munja i gromova te drugih zala pa se nije žurio kao drugi po kiši. Okupljala se sve veća grupa turista, izletnika, berača, sportaša pod nadstrešnicom šanka. 2 ruske obitelji su bile na vožnji onim malim džipićima, mama i tata su bili pod krovom, ali djeca su u kabrio verziji iza. Onda se neka obitelj izletnika pridružila našem getu i postalo je pretsjesno, a nestalo je i okrepe. Skoknuli smo do Orlovih Stena, opako dobrog mjesta sa savšenim startom (da ga zamišljam ne bih ga boljeg zamislio). Erzo je našao bocu obraslu u travu. Pažljivo ju je izvadio, onda uzeo komad papira i zapisao poruku u boci: ovdje su bili Jasna, Zoki, Sale, Ivica, Toni i Erzo. Pronašao je plastični čepić u svojoj pederuši te pozorno začepio ovu vremensku kapsulu te ju ponovno vratio u zagrljaj planinske trave. Počela je kiša. Otrčali smo u auto. Spustili smo se u krčmu Košuta. Odmah smo naručili dvostruko osvježenje, voćne i hmeljne napitke u isto vrijeme. Godio je planinski trening, ali nas je ižeđao i izgladnio. Smjenjivale su se planinske delicije i nizinske pitvine. Kozji i ovčji sir i ljuta leskovačka s ljutom raškom, što paprikom, što šljivom. Škembići na način koji još nisam okusio. Mućkalica i Jelen. Potom zavijača od borovnica i oraha. Top shit! Rekli bi Slovenci. Onda su došli Letovci, pa smo si spili jenu.

Dan 5.3

Krasno poslijepodnevno kopaoničko sunce je izazvalo učinak male snage na sve nas okupljene. Skoknuli smo u obližnju trgovinu po logistiku te se uspeli u apartman. Erzo, Jasna i ja smo se odlučili za sunčanje na našoj prostranoj, drvenoj terasi postavljenoj pod najučinkovitijim kutom kako bismo najbolje uhvatili zrake sunca u ovo doba godine. Erzo je komentirao da smo kot tjulenji, mroževi. Ivek, Sale i Zoki su odlučili pregledavati očne kapke iznutra i odmarati cipele u unutrašnjosti objekta. Nastupila je grobna tišina. Nakon nekoliko časaka probudila me je nekakva najeza. Vjerojatno pod djelovanjem zraka sunca, logističke pitvine i metaboličkih procesa, moja pamučna majica bila je natopljena znojem, a prestankom insolacije sunčevih zraka pod najučinkovitijim kutem nastupila je podhlada prisnažena nekim popodnevnim planinskim vjetrićem. Povukao sam se i ja u unutrašnjost objekta, dok su se Jasna i Erzo bolje termički opremili s dekama , flisevima, jastucima i ručnicima. Poslije smo se opet okupili na terasi i nastavili se družiti učeći novu igru s kartama uz razne napitke. Erzo nam je bio učitelj. Djelitelj osvježavajućih napitaka dodavao nam je iste kroz okno. Po povlačenju u objekat nestalo je dovoda električne energije zbog olujnog nevremena. Nije nam to pokvarilo dobro raspoloženje, već smo sve dublje bili zaokupljeni igrom. Jasna je montirala čeonu svjetiljku duck tapeom na strop, pa smo mogli raspoznati i ispravnu kartu odigrati. Do tad smo igrali na povjerenje. Tako smo igrali dok nismo više vidjeli boje oko nas, pa nije imalo više smisla kartati. U međuvremnu je došla električna struja, ali mi to nismo primjetili. Erzo je odlučio zakonačit kod nas, jer je njegova kuća bila daleko, u Raškoj, a vani je bjesnila oluja. Mogli bi ga i kakvi vuci napast. Tako je još jedan slovenski kolega ostao u prijateljskoj hrvatskoj kući provesti noć u obiteljskom ozračju. Ovaj je bio najžilaviji do sad.

16 Palac gore: : ALEAHIM, Boro, gburazer, hrvoje.vt, isantek, kolonjak, MadMax, marin, McB, profa, Robert, vedran_zgela, zlatko2508, Zoki, zoli, Šokre    
Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 78 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Time zone: Europe/Zagreb [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: