»

PG linkovi

Vrijeme/prognoze (forum)

Vrijeme/prognoze

Logo
Sada je: pon 19 stu, 2018 18:56.

Time zone: Europe/Zagreb

Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Obavijest za mlade snage
PostPostano: pet 12 sij, 2018 16:34 
Offline     DHV 2-3

Član od: ned 27 lip, 2010 9:27
Dao Palac gore: : 233 / Palac dolje: : 22
Dobio Palac gore: : 308 / Palac dolje: : 78
Pošto vrjeme lagano ide a mi smo sve stariji,ja bih htio upoznati mlade snage s mojim organizacijama,odnosno natjecanjem FAI2 kategorije.Dakle natjecanje je počelo prošle godine i odaziv pilota nije sa HR strane bio velik,dapače,jako mali,ali zato smo imali sve susjedne jako dobre XC pilote iz BiH,i drugih zemalja.Na tom natjecanju je bio gosp.Igor Eržen i Željko Ovuka koji su u vrhu FAI-a.ta suradnja mene kao Hr delegata na FAI skupštinama je urodila plodom tako da ove godine imamo jako velik odaziv pilota iz mnogih zemalja,među svim je najmanje Hrvata.Pošto je natjecanje međunarodno i sam predsjednik saveza je s čuđenjem pitao Ratka Ostermana pa zašto malo Hrvata,da to je jedino što mi nije drago jer u očima drugih Hrvatska ispada razjedinjena a što mislim da nije dobro.Na prošlost se ne želim vraćati i neka ona ide u zaborav,sada imamo odlično vodstvo,našu komisiju gdje sam i sam član,znači na dobrom smo putu.Imamo odlične terene i ostalo.Dakle Toni me je potakao da napišem ovaj post jer me mnogi neznaju,a kaže da me se boje,hahaha,popravio mi je dan,ok i sam je rekao da sam janje,pa slažem se jer svi koji su bili u Dalmaciji su primljeni s velikim gostoprimstvom,a što se svidilo Erženu koji je ove godine u suoorganizaciji s nama.Dakle da se vratimo na samo natjecanje.Leti se na letjelištu Greda S/SW ili Svilaja N/NE.Teren je odličan za XC tekme kojih imamo 10-tak organiziranih,neke bolje neke gore,ali svatko griješi pa tako i mi,ali vrijeme čini svoje.Podigli smo maximalni broj pilota na 70 za natjecanje i bilo bih dobro da se što prije prijavite jer kasnije neće se moći jer se ne želimo za sada obavezati na toliko pilota,naravno da svi prijavljeni se neće pojaviti ali mi želimo da Hrvata bude ovo je ipak natjecanje u Hrvatskoj pa je očekivati da ipak bude i Hrvata.Pravila važe kao i za sve ostale bez obzira koliko traje sama XC liga.Nema dijeljenja.Prošle godine se liga na Gredi nije održala jer se natjecateljima nije dolazilo samo na jedan dan,što je razumljivo,ali sada imamo natjecanje od četiri dana i pravila su ista za sve.Ispričavam se na ovolikom pismu ali po zamolbi Tonija morao sam vas malo detaljnije upoznati sa situacijom,i kazati da nisam opasan niti jedem ljude nego sam janje,haha,hvala Toniju.Moj interes je da paragliding u Hr napreduje i da imamo sve više dobrih tekmi,zato tko želi se tekmati neka što prije se prijavi jer iza 70 primamo samo rekreativce.Natjecatelji obavezno osiguranje i liječnički pregled ponijeti i predočiti na dolasku.Nisam često na forumu ali sam se napisao,moj kontak je 0976982074 ukoliko nekog nešto zanima.
Lijepi pozdrav svima iz Dalmacije.Molio bih i Ratka da napiše par riječi za mlade snage ovog svima dragog sporta.Živili i vidimo se u Hrvacama.

https://comps.sffa.org/en/event/dalmatian-open-2018

l.p Jere

1 Palac gore: : Ivana Kolic    
Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Time zone: Europe/Zagreb

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.