»

PG linkovi

Vrijeme/prognoze (forum)

Vrijeme/prognoze

Logo
Sada je: čet 08 pro, 2022 13:30.

Time zone: Europe/Zagreb

Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: DALMACIJA PONOVO DOBIVA ŠKOLU
PostPostano: uto 28 pro, 2021 14:06 
Offline     DHV 2-3

Član od: ned 27 lip, 2010 9:27
Dao Palac gore: : 234 / Palac dolje: : 23
Dobio Palac gore: : 322 / Palac dolje: : 78
Pozdrav

Nisam dugo bio na forumu,nije bilo razloga,ali sada imam razlog da napišem koju riječ o školi Pegaz Hrvace.Zašto škola,prvi razlog je da ljudi,ljubitelji letenja dolaze, i sami rade na učenju kao što smo mi to radili 95-e,a time se dešavalo što se dešavalo,iste te osobe znajući da je na našem području postojala škola od 2004 do 2014-e koju sam radio ja,obraćaju mi se da im pomognem u stvarima koje im nisu jasne,he,skoro pa sve,naravno prvo sam istima objasnio moj status po pitanju bilo kakvog učenja a nakon toga ipak pokazao jer onaj tko može gledati greške opasne po život i ne reagirati nije normalan,eto to me ponukalo da Dalmacija ponovo ima školu koja je na samom kraju registracije,a samouke sam stavio u fazu čekanja ,pa da to napravimo po planu i programu kako je propisano.Ja sam odgovorni rukovoditelj a voditelj obuke je dobar pilot i prijatelj,zajedno će mo posložiti zakonski priču o letenju u središnjoj pa i južnoj Dalmaciji i Hrvatskoj.Pošto sam ispao iz štosa programa i ostalog radi mog privatnog posla mogu samo zahvaliti Dariu,Kneževiću,Vedranu iz Flumena na pomoći oko birokratskih stvari.Dakle u 2022 godinu ulazimo s Obučnim centrom u Dalmaciji. :beer:

L.P Jere

6 Palac gore: : _Kex_, ada, Brko, ibanjac, majk11, Pikutić    
Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Time zone: Europe/Zagreb

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.