»

PG linkovi

Vrijeme/prognoze (forum)

Vrijeme/prognoze

Logo
Sada je: sub 04 pro, 2021 23:58.

Time zone: Europe/Zagreb

Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Masakar tandem putnika na Triblju?!
PostPostano: pon 22 stu, 2021 20:35 
Offline     DHV 1-2

Član od: sri 16 pro, 2015 21:43
Dao Palac gore: : 3 / Palac dolje: : 1
Dobio Palac gore: : 0 / Palac dolje: : 7
Bok ekipo,

Evo načulo se da se na Triblju desila nesreća u subotu 20.11.2021. između 14 i 16h u kojoj je teško stradao jedan tandem putnik ... navodno da tandem pilot "Pjer" nije imao ni tandemm PG dozvolu a sve se odvijalo pod nadzorom Sonje Papeš utjecajne osobe na hrvatskoj PG sceni (tajnica Zagrebačkog zrakoplovnog saveza /Izbornica HR PG reprezentacije) koja pokušava zataškati / zaštititi / protektirati ilegalnog letača /koji ne posjeduje dozovlu) od posljedica, ima li tko više informacija o ovome?

Navodno se radilo o km+omecijalnom letu za potrebe nekakvog snimanja...

6 Palac dolje: : 6Žila6, Di, hrvoje87, Nubian, Pikutić, vedran_zgela
Vrh

Naslov: Re: Masakar tandem putnika na Triblju?!
PostPostano: pon 22 stu, 2021 21:56 
Offline     DHV 1

Član od: pon 22 stu, 2021 21:54
Dao Palac gore: : 0 / Palac dolje: : 0
Dobio Palac gore: : 0 / Palac dolje: : 0
Tupko, opet lažeš, ccc :dash:

Vrh

PostPostano: uto 23 stu, 2021 8:54 
Offline     DHV 1

Dakle koliko god poznato bilo kakav si mutikaša i lažov, siguran sam da ponekad uspiješ iznenaditi samog sebe!

Dakle ti si načuo da sam ja "masakrirao" putnika na triblju i osjetio potrebu da o tome izvjescujes javnost makar nemas ni 0.5% info, isto kao i tvoj pajdo koji je to načuo od kojeg si ti to načuo koji isto nije bio tamo. Prekrasna igra gluhog telefona zbog koje će netko definitivno odgovarati. Događaj na triblju nije ništa drugo nego malo dinamičniji prekid starta, za to ima par svjedoka koji su, za razliku od tebe i tvog pajde, bili na poletištu kad se to dogodilo i vidjeli. Nesreća je bila toliko teška, da se eto,nitko od prisutnih nije previše uzbudio. Osim tebe, i tvog pajde, koji ste načuli nešto, a mi smo taj dan najnormalnije otišli jesti i zajebavali se. Kolega je instruktor penjanja koji je već jučer bio u dvorani (malo čudno za nekog ko je masakriran na triblju, zar ne)? Srecom, kolega te pozna i zna da si lažov, tako da ce danas popodne stići i njegova potvrda slijeda događaja.

Ispričavam se frendovima i ljudima s kojima sam u dobrim odnosima jer ste ste zapravo bez razloga zabrinuli, nije se dogodilo aposlutno ništa, osim Tupekove senzacionalisticke laži, ništa novo...

Vrh

PostPostano: uto 23 stu, 2021 8:56 
Offline     DHV 1

A priču da se radi o komercijalnom tandemu za snimanje spota neću ni komentirati...

Vrh

PostPostano: uto 23 stu, 2021 9:28 
Offline     DHV 1

Član od: uto 23 stu, 2021 8:54
Osobno sam bio prisutan kad se "nesreća" dogodila i tvrdim da nije bilo nikakvog masakra ni teškog stradavanja putnika. Ono što se je zapravo dogodilo je malo tvrđi prekid starta, ali bez težih posljedica. Ništa vrijedno spomena, pogotovo ne ovako javno.
Pokretanje ovakvih tema na osnovu rekla-kazala argumenata ("načulo se") je u krajnju ruku neodgovorno.

Vrh

PostPostano: sri 24 stu, 2021 10:51 
Offline     DHV 1-2

Član od: uto 07 sij, 2014 20:43
Dao Palac gore: : 110 / Palac dolje: : 3
Dobio Palac gore: : 110 / Palac dolje: : 3
Da ti mogu dat 20 palaca dolje za ovo, dao bih ti.

1 Palac gore: : vedran_zgela    
Vrh

PostPostano: sri 24 stu, 2021 21:00 
Offline     DHV 1-2

Hey Pier,

Poštujem onu narodnu da svaki š.... ima pravo na svoje mišljenje pa i ti na svoje :bye:

Vidim da si i dalje u svijetu urota i demona, haha baš ti je super, a fokus si bacio na vrijeđanje moje malenkosti uslijed toga što sam započeo temu i očekivao konstruktivan odgovor pa evo kad već neznaš konstruktivan biti, olakšat ću ti posao pa možeš odgovarati sa da / ne samo te eventualno negdje napisat traženi podatak i ako nije preteško za tebe konkretan opis ako želiš/znaš, može?

Kada se događaj zbio?
Na kojoj lokaciji se događaj zbio?
Koliko sati naleta imaš?
U kojem klubu si član?
Da li posjeduješ parajedriličarsku dozvolu i koju?
Da li si polijetao sa drugom osobom u tandemu?
Da li posjeduješ tanden parajedriličarsku dozvolu?
Da li si prošao osposobljavanje za tandem pilota?
Da li posjeduješ važeći ček za tandem krilo sa kojim se pokušalo poletjeti?
Da li posjeduješ važeću policu osiguranja?
Da li si svjestan da je tvoje tandem letenje ilegalno, opasno i protuzakonito ukoliko nemaš dozvolu tandem pilota?
Koliko metara od starta / dizanja krila ste stali tj. zakucali se?
Dali je bilo leđnog vjetra dok si startao?
Tko je sve bio svjedok tog kako kažeš "tvrđeg starta"?
Da li ste nakon "tvrđeg starta" potražili liječničku pomoć?
Da li je tvoj tandem putnik dobio longetu?
Daj mi molim te pojasni pojam "tvrđeg starta"? (Upitao sam iskusnije kolege za taj pojam al to nitko do ovog trenutka nije čuo)

Gle ovaj forum postoji da bi se diskutiralo a ne vrijeđalo ljude, kao što sam naveo u inicijalnom postu "načulo se"a gdje ima dima bude i vatra kažu. Nadam se da su te roditelji poučili osnovama kulture u komunikaciji, stoga te molim da svoju energiju usmjeriš na konstruktivna pisanja jer vrijeđanjem se samo ukopavaš iako dobro si me nasmijao svojim djetinjastim ponašanjem, odrasti!

Eto kad odgovoriš na ova pitanja siguran sam da će i ostali imati pitanja pa zagrij prstiće jer ovo je tek početak

2pac :hi:

PS Dobronamjerni savjet, vrijeđanje ti nebude prošlo dobro kada budeš pozvan od strane inspektora Agencije za civilno zrakoplovstvo i opisao im što se zbilo, oni ti ne puše te fore znaš ;)

Zadnja izmjena: 2pac; sri 24 stu, 2021 22:10; ukupno mijenjano 6 put/a.

Vrh

PostPostano: sri 24 stu, 2021 21:01 
Offline     DHV 1-2

Pikutić je napisao/la:
Da ti mogu dat 20 palaca dolje za ovo, dao bih ti.

Hm, za što?

Ti podržavaš opasno letenje?? Vau baš sam iznenađen!

Zadnja izmjena: 2pac; sri 24 stu, 2021 21:13; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh

PostPostano: sri 24 stu, 2021 21:29 
Offline     DHV 1-2

Kapetan Ahab je napisao/la:
Osobno sam bio prisutan kad se "nesreća" dogodila i tvrdim da nije bilo nikakvog masakra ni teškog stradavanja putnika. Ono što se je zapravo dogodilo je malo tvrđi prekid starta, ali bez težih posljedica. Ništa vrijedno spomena, pogotovo ne ovako javno.
Pokretanje ovakvih tema na osnovu rekla-kazala argumenata ("načulo se") je u krajnju ruku neodgovorno.

Kapetane, pa evo zato imaš priliku detaljno opisati događaj, go ahead, svi smo se pretvorili u uho a ako možeš priložiti i snimak e onda ćemo to jako cijeniti jer će on dati svakome priliku da na osnovu činjenice napravi svoj zaključak i da se otkriju neistine :good:

Vidim da si sklon prikrivanju, zašto ne javno, gdje je problem?

Vrh

PostPostano: čet 25 stu, 2021 16:31 
Offline     DHV 1-2

Član od: ned 24 tra, 2011 16:34
Dao Palac gore: : 187 / Palac dolje: : 2
Dobio Palac gore: : 25 / Palac dolje: : 0
2pac je napisao/la:

Kapetane, pa evo zato imaš priliku detaljno opisati događaj, go ahead, svi smo se pretvorili u uho a ako možeš priložiti i snimak e onda ćemo to jako cijeniti jer će on dati svakome priliku da na osnovu činjenice napravi svoj zaključak i da se otkriju neistine :good:

Najsigurnije letenje bi bilo da je Pier uzeo novce za tandem i da ga nije odletio, kaj ne ? Navodno postoji i takav poslovni model.

Veseli me što vidim da je ovaj forum evoluirao iz oglasnika za opremu u platformu za iskrcavanje dreka i toksičnog otpada. Možda će se kroz koju godinu ovdje naći i pokoja korisna informacija o letenju, slika sa letenja, video, tako nešto. Treba biti strpljiv.

3 Palac gore: : Maslina, Pikutić, vedran_zgela    
Vrh

PostPostano: pet 26 stu, 2021 8:55 
Offline     DHV 1-2

miha je napisao/la:
2pac je napisao/la:

Najsigurnije letenje bi bilo da je Pier uzeo novce za tandem i da ga nije odletio, kaj ne ? Navodno postoji i takav poslovni model.

Veseli me što vidim da je ovaj forum evoluirao iz oglasnika za opremu u platformu za iskrcavanje dreka i toksičnog otpada. Možda će se kroz koju godinu ovdje naći i pokoja korisna informacija o letenju, slika sa letenja, video, tako nešto. Treba biti strpljiv.

Gle stari spikanje je na drugom forumu / temi, ak imaš kakvu korisnu informaciju glede ovog događaja onda si svakako welcome da istu izneseš i doprineseš rasvjetljavanju slučaja ... ili bi i ti ovo pod tepih najradije :-o

Ljepo piše, načulo se, sam akter se naravno nema hrabrosti pohvaliti odnosno prepustio se svom primitivnom nagonu vrijeđanja ... pa eto traže se raspoložive informacije...

Vrh

PostPostano: pet 26 stu, 2021 9:51 
Offline     DHV 1-2

Član od: uto 07 sij, 2014 20:43
Dao Palac gore: : 110 / Palac dolje: : 3
Dobio Palac gore: : 110 / Palac dolje: : 3
Tupek, ne kužim kaj ti hoćeš. Napisao ti je Pjer kaj je bilo, napisao ti je i čovjek koji je to vidio. Letio je frenda u tandemu i malo su se skopitali na startu i to je to. Sto puta se nešto tako desilo, i još će se sto puta desit. Desilo se i meni na slijetanju pa nisam završio na Dnevniku. A osim toga,i ti si ilegalno letio tandem (ja te osobno vidio na Kupljenovom). Pa kaj sad? Nikakav big news. Da "masakr na Triblju". Wtf.? Kaj briješ? Ovdje si odlučio voditi svoj osobni rat sa Sonjom i Pjerom. Još su te stariji i iskusniji lisci naložili da malo i njihove bitke vodiš (zakaj ne kad su si našli pijuna, dok im ne dojadiš). Kaj ti nije PG zajednica dala do znanja kaj misli o ovoj temi, a i o tebi? Kak ti se da zakopavat u drek i sramotit se sve više? Sad buš opet kukao kak te se vrijeđa po forumu. A kaj kad se ne daš krstit. :dash:

3 Palac gore: : miha, rmoharic, vedran_zgela    
Vrh

PostPostano: pet 26 stu, 2021 10:35 
Offline     DHV 1-2

Pikutić je napisao/la:
Tupek, ne kužim kaj ti hoćeš. Napisao ti je Pjer kaj je bilo, napisao ti je i čovjek koji je to vidio. Letio je frenda u tandemu i malo su se skopitali na startu i to je to. Sto puta se nešto tako desilo, i još će se sto puta desit. Desilo se i meni na slijetanju pa nisam završio na Dnevniku. A osim toga,i ti si ilegalno letio tandem (ja te osobno vidio na Kupljenovom). Pa kaj sad? Nikakav big news. Da "masakr na Triblju". Wtf.? Kaj briješ? Ovdje si odlučio voditi svoj osobni rat sa Sonjom i Pjerom. Još su te stariji i iskusniji lisci naložili da malo i njihove bitke vodiš (zakaj ne kad su si našli pijuna, dok im ne dojadiš). Kaj ti nije PG zajednica dala do znanja kaj misli o ovoj temi, a i o tebi? Kak ti se da zakopavat u drek i sramotit se sve više? Sad buš opet kukao kak te se vrijeđa po forumu. A kaj kad se ne daš krstit. :dash:

Pa vidim da ne kužiš a počeo si mješat babe i žabe stari ... kao što rekoh ak imaš kakve činjenice glede mog posta / događaja (odgovorit na neko pitanje) za objavit napisat dapače a lovačke priče ostavi za šank sa svojim pajdama.

Dakle moj upit da se malo više informacija objavi tumačiš kao neku vendetu, očito da ti staješ u obranu drugarice i druga kad na ovakav površan nonšalantan način pristupaš i komentiraš situaciju ... vidiš, upravo se radi ovakvih stavova kao tvoj dešavaju nesreće sa teškim ozljedama ili i gore, govorim ti iz iskustva (ne osobnog) već onog od 20 godina u zrakoplovstvu gdje sam imao priliku čuti i vidjeti razne nezgode i nesreće ... a sve je krenulo sa kaj koji k. stavom Davide kao što ga ti imaš ... mislim da imaš ozbiljan problem sa percepcijom opasnosti kao i moralnim načelima, očito ne razumiješ nešto, ...

A ak imaš za prijavit da sam ilegalno letio F-16 ili Space Shuttle negdje ima znaš onih osoba koje te dok ležiš u fotelji i to pričaš pozorno slušaju i na kraju priče ti daju savjet kako da se izboriš za zdrav razum i osvježiš mentalno stanje :roll:

Zadnja izmjena: 2pac; pet 26 stu, 2021 10:47; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh

PostPostano: pet 26 stu, 2021 10:40 
Offline     DHV 1-2

Zanimljivo kako pojedinci reagiraju na moj inicijalni post i vide glavni problem u tome što sam postavio pitanje / potaknuo diskusiju a ne vide stvarne probleme ovdje ... nevjerojatno moram priznat prilično neugodno iznenađen ... :-o

1 Palac dolje: : rmoharic
Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ] 

Time zone: Europe/Zagreb

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži: