»

PG linkovi

Vrijeme/prognoze (forum)

Vrijeme/prognoze

Logo
Sada je: pon 06 vel, 2023 22:56.

Time zone: Europe/Zagreb

Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Prijenos vlasništva foruma
PostPostano: uto 25 sij, 2022 14:52 
Offline     DHV 2-3

Član od: uto 25 kol, 2009 6:27
Dao Palac gore: : 440 / Palac dolje: : 0
Dobio Palac gore: : 1461 / Palac dolje: : 16
Obzirom da skoro više uopće ne letim, forum skoro uopće ne čitam, a kamoli administriram, odlučio sam prebaciti kompletnu odgovornost na nekog drugog.
Prvo sam pitao interno administratore (Danči, luka, Damjancic. hrga) i Danči je odlučio sve preuzeti na sebe.

Kaj se samog foruma tiče nema nikakvih promjena - Danči koliko znam ne planira nikakve intervencije.

Jedino što bih želio zamoliti je da se Dančiju pomogne financirati godišnje troškove održavanja. Bio mi je bed pitati kad sam ja plaćao jer nekoliko početnih godina google reklama na forumu me godišnje ostavljala u plusu no to više nije tako bar zadnjih 5-6 godina...
Obzirom da sam reklamu maknuo, Danči ne planira staviti svoju, a godišnji troškovi održavanja su samo 250kn (150kn hosting i 100kn domena hpgf.org) ne bi trebalo biti teško pomoći Dančiju da ne plaća sve sam - javite mu se na PM kako to riješiti - obnova svega i novi račun dolazi u 4. mjesecu.

Zahvaljujem unaprijed!

10 Palac gore: : badel, Boro, Danči, Dragan Sepac, hrvoje.vt, Laminar, luka, profa, toni, Šokre    
Vrh

Naslov: Re: Prijenos vlasništva foruma
PostPostano: uto 25 sij, 2022 15:04 
Offline     DHV 2-3

Član od: uto 25 kol, 2009 7:35
Dao Palac gore: : 549 / Palac dolje: : 5
Dobio Palac gore: : 460 / Palac dolje: : 1
Bok svima,

Žac sve 5, da sam se nešto nećkao ne bih se ni nudio. Dakle tih 250 kn godišnje nije problem, ako postane budem oglasio.

Mislim da je i OK da se malo mijenjamo nakonm svih tih godina. Fala tebi kaj si zdural toliko.

Ni ja ne letim (nije da sam siguran da neću opet), ali HPGF je nekak tradicija.
Je da se ne posta baš puno, svi imaju svoje interne FB grupe i kajtijaznam, al nek stoji...

A kaj se oglasa tiče, možda ih i puknem, nikad se ne zna :D

Btw, strukturu admina i moderatora ne bih mijenjao ako netko baš ne inzistira. Svakih tak, mjesec do dva dojde post na odobravanje, treba netko to i odradit :D

18 Palac gore: : _Kex_, badel, Boro, CW, Dragan Sepac, hrvoje.vt, Laminar, majk11, Maslina, Pintar, profa, Ratko, sale, toni, vedran_zgela, Veliki, Vulkanizer, Šokre    
Vrh

Naslov: Re: Prijenos vlasništva foruma
PostPostano: uto 25 sij, 2022 23:16 
Online     DHV 2

Član od: uto 25 kol, 2009 17:40
Dao Palac gore: : 470 / Palac dolje: : 2
Dobio Palac gore: : 594 / Palac dolje: : 2
Pozdrav svima,

bravo i hvala Žac na uloženom trudu, vremenu i novcu u održavanju foruma do sada. :respekt:
Svaka čast Danči da imaš volje nastaviti. :good:
Uz hrpu društvenih mreža, komunikacijskih grupa i sl. meni je forma foruma još uvijek najdraža jer mi je najpreglednija te se najlakše snalazim kad je sve lijepo raspoređeno po temama. Old skul valjda, kaj buš?
Takav je i svjetski pg forum pa tko se snalazi tu snalazi se i tamo.

Bravo dečki još jednom i vidimo se na bregu ili na nekoj :beer:

Lp

Badel

12 Palac gore: : CW, Danči, gburazer, hrvoje.vt, Laminar, majk11, Maslina, pelin, profa, Ratko, Vulkanizer, Šokre    
Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Time zone: Europe/Zagreb

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: